Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Sztuka

KÓŁKO PLASTYCZNE

Kółko Plastyczne to zajęcie które mogłoby trwać do późnego wieczora. Zainteresowani poznają tu przeróżne tworzywa, szukają oryginalnych kształtów i form. A przejdźmy do rzeczy… . Spacer w liściach to niezwykła przygoda plastyczna. To właśnie na zajęciach pozalekcyjnych eksperymentujemy z liśćmi , ucząc się czytać temperaturę barw. Nie wiadomo jednak czy to co uczymy się na kółku plastycznym przenosi się na codzienne odczucia i zachowania, czy to czego doświadczamy chcemy obrabiać artystycznie w szkole. Najważniejsze , że każdy uczestnik zajęć może eksperymentować z tworzywem i przyrodą.

Strona Główna | Sekcja Sportowa | Szkoła Pana Kleksa | Sztuka | Olimpijczyk | Dziennikarstwo | "Przerwa" | Mapa witryny