W dniu 13 czerwca 2018 roku uroczyście podsumowano „Program dla szkół” promujący wśród dzieci zdrową dietę, bogatą w nabiał, owoce i warzywa. Uroczystość uatrakcyjnił występ dzieci świetlicowych klas II-III w przedstawieniu pt. „Witaminowy pokaz mody”. Dekoracje, muzyka oraz gra aktorska sprawiły, iż dzieci na widowni wczuły się w atmosferę przedstawienia, którego mottem było :

„Chcesz być wesół, zdrowy, silny, chcesz być dziarski, mądry, pilny,

zuch i chwat, nie synek mamin – musisz dużo jeść witamin ...

Moc owoców i – jarzyny ... W nich to znajdziesz witaminy”.

W role wcielili się: Kinga Gut (IIa), Maja Żebrowska (IIa), Aleksandra Dąbrowska (IIb), Szymon Kubuj (IIb), Adam Zdziech (IIIa), Maja Wróblewska (IIb), Dominika Jabłońska (IIb). Naszym aktorom bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałego występu.

W trakcie uroczystości rozstrzygnięto także konkurs plastyczny pt.,,Jedz zdrowo, wyglądaj bombowo”, w którym wzięło udział 40 uczniów. Złożone prace wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi. Jury wybrało następujące prace:

I miejsce:

Kinga Gut (IIa)

Maja Wróblewska (IIb)

Bartłomiej Oleksik (IIIc)

Wyróżnienia:

Oliwia Dąbrowska (IIIc)

Błażej Prużanin (IIIc)

Bartłomiej Mioduszewski-Stańczuk (IIa)

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy. Sponsorem nagród w konkursie był Bank SBR w Szepietowie.  Bardzo dziękujemy za bezinteresowną pomoc.

Koordynatorki programu

Malwina Falkowska