Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem ogłasza nabór uczniów do Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia na kolejny rok szkolny.

W naszej szkole panuje miła, artystyczna atmosfera. Uczniowie koncertują w szkole i mieście, biorą udział w festiwalach, konkursach, wyjeżdżają na tematyczne wycieczki. Nauczyciele to zawodowi muzycy – potrafią przekazać wiedzę a przy tym są przyjacielscy i życzliwi. Prowadzimy naukę gry na następujących instrumentach – gitara, skrzypce, fortepian, akordeon, saksofon, trąbka, flet, klarnet, puzon. Nauka jest bezpłatna. Plan zajęć dostosowujemy do zajęć w szkołach ogólnokształcących. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły dostępną na naszej stronie internetowej http://gimwm.psis.edu.pl/ oraz zapisania się do grona uczniów szkoły muzycznej.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną - wypełnione wnioski należy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 30 maja b.r., pozostałe dokumenty mogą być dołączone w późniejszym czasie do rozpoczęcia zajęć we wrześniu.

Dyrektor MZS  Jarosław Jankowski

Plakat