O tym jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców wiedzą uczniowie klasy I c. 2 marca 2022 roku dzieci miały dużo pracy - każdy kroił owoce na kawałki oraz nadziewał na patyczki tworząc pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe. Podczas pracy dzieci śpiewały piosenki o owocach, a także określały ich kształt, kolor, wielkość oraz nazwę. Po skończonej pracy wszystkie dzieci ze smakiem zjadły owocowe przysmaki. Uczniom bardzo smakowała własnoręcznie wykonana potrawa. Przygotowanie szaszłyków dało dzieciom wiele satysfakcji i radości.

GALERIA

Marta Bagińska

 

Zbliżające się ferie zimowe to czas, w którym dzieci i młodzież korzystają z różnych form zorganizowanego wypoczynku. Propozycji obozów czy półkolonii jest bardzo dużo. Nadzór nad ich organizacją sprawuje kurator oświaty, ale to rodzice decydują, komu powierzą opiekę nad swymi dziećmi. Aby pomóc Państwu w dokonaniu tego wyboru, proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Więcej…

 

mLegitymacja  jest bezpłatnym narzędziem, które jak papierowa legitymacja poświadcza uprawnienia uczniów do ulgowych przejazdów kolejowych, czy autobusowych. mLegitymację może otrzymać każdy uczeń, któremu wcześniej wydano legitymacje  w wersji papierowej.

Więcej…

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem,

ul. Kościelna 1, 18-200 Wysokie Mazowieckie

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuje, iż:

Więcej…