Start Uczniowie Samorząd Andrzejkowa dyskoteka klas I – III

„Miło szaleć, kiedy czas po temu (…)”.

Jan Kochanowski

Dnia 29 listopada 2018r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka uczniów klas I – III, którą zorganizował Mały Samorząd Uczniowski. Frekwencja dopisała, uczniowie chętnie i licznie pojawili się, aby wspólnie i wesoło spędzić czas.

Po przywitaniu uczniów i wyjaśnieniu zasad bezpiecznej zabawy, opiekunki Małego Samorządu  Uczniowskiego zaprosiły wszystkich na parkiet. Uśmiechnięte i rozpromienione twarze dzieci mówiły same za siebie. Następnie odbyły się wesołe konkurencje „jedzenie jabłka na czas w parach”, „kostki”, „zapałki”.

Gościem specjalnym naszego spotkania była instruktorka tańca, zumby pani Justyna Troc. Zaprosiła uczniów do wspólnej zabawy, taniec z jej instruktażem okazał się być bardzo atrakcyjny. Być może ktoś odkrył swój nowy talent…

Jak zwykle można było liczyć na nieocenioną pomoc rodziców. Pięknie pachniały gofry czy inne wypieki, nie brakowało niczego.

Serdecznie dziękujemy również nauczycielom i pracownikom szkoły, wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wydarzenie!

Opiekunki MSU