Start Uczniowie Samorząd Dyskotekowa zabawa

29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla klas IV-VIII, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Uczniowie bawili się w rytm najnowszych przebojów muzycznych. Członkowie SU oraz ich opiekunowie przygotowali zabawy, żeby umilić wspólnie spędzony czas. Gdy ktoś poczuł chęć na słodką przekąskę,

czekał na niego kącik bogato zastawiony pysznościami przygotowanymi przez członków SU, zaangażowanych rodziców oraz kochane babcie. Kto był, ten wie, że zabawa się udała i wszyscy świetnie się bawili. Na dyskotece znaleźli się również uczniowie, którzy zechcieli się przebrać np. za piłkarza. Osoby te w nagrodę otrzymały słodki upominek. Pozostało tylko czekać na kolejną dyskotekę. Serdecznie dziękujemy osobom, które pomogły w zorganizowaniu tego wydarzenia.

Ewelina Czajkowska

Łukasz Fiedorczuk