Start Uczniowie Samorząd Wyniki wyborów do MSU

Dnia 25 września 2018r. odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów do Małego Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniono samorządową reprezentację szkoły klas I-III.

W głosowaniu uczestniczyło 16 osób byli to przedstawiciele klas II – III w osobie gospodarza i zastępcy gospodarza ( pierwsze klasy brały udział jako obserwatorzy).

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

Przewodniczący: Maciuszko Szymon, kl. III D - 4 głosy

Zastępca: Kubuj Szymon, kl. II B - 3 głosy

Skarbnicy: Mioduszewska Gabriela, kl. II C - 2 głosy

Prużanin Błażej, kl. III C -2 głosy

sekcja techniczna: Nowacki Igor,  Rzepko NataliaDąbrowska Aleksandra, Kamiński Bartłomiej

sekcja artystyczna: Marciniak Oliwia, Godlewski Bartosz, Osuchowski Adam,  Koszykowska Kamila

sekcja organizacyjna: Ostrowski Maciej, Włostowska Lena, Ostrowski Paweł, Kamińska Zuzanna

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowały opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego.

Gratulujemy uczniom, życzymy sobie i Wam owocnej współpracy!

Emilia Zarzecka-Bucińska, Monika Zdziarska