Start Uczniowie Samorząd „Mam Talent”

„Wszyscy jesteście zwycięzcami”- te słowa skierowała Pani Dyrektor Małgorzata Koc do uczestników konkursu „Mam Talent”. To prawda! Każde dziecko zaprezentowało wspaniałe umiejętności podczas pokazu talentów, który odbył się 16 czerwca w naszej szkole. W konkursie udział wzięli uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich, wybrani w wyniku klasowych eliminacji, przeprowadzonych przez Wychowawców klas i świetlicy szkolnej.

Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć sponsora- Panią Katarzynę Wnorowską, która zasiadła w jury razem z Panią Dyrektor Elżbietą Śladewską i Panią Beatą Piszczak.

Uczestnicy zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności taneczne, wokalne czy recytatorskie. Organizatorami tego przedsięwzięcia były Pani Marta Kostro i Pani Justyna Porowska- Grochowska. Konkurs perfekcyjnie poprowadzili uczniowie klasy III C- Iga Kućmierowska i Bartosz Czapski.

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich talentów!