Start Uczniowie Samorząd POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ

25 kwietnia 2016 r. odbył się w naszej szkole Pokaz Mody Ekologicznej zorganizowany w ramach działalności Małego Samorządu Uczniowskiego. Nadzór nad przygotowaniem tego show sprawowały Panie Justyna Porowska-Grochowska i Marta Kostro, a część oficjalną poprowadzili uczniowie klasy III C – Iga Kućmierowska i Bartosz Czapski.  Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście – Państwo Katarzyna i Krzysztof Wnorowscy.

Stroje wykonane z materiałów przeznaczonych do recyklingu zaprezentowali uczniowie klas I-III. Na pokazie można było podziwiać stroje wieczorowe, sportowe i do pracy. Ciekawymi dodatkami były nietypowe nakrycia głowy i biżuteria z surowców wtórnych. Każda kreacja budziła zachwyt widowni. Dlatego nie dziwi nas fakt, iż jury w składzie: Państwo Katarzyna i Krzysztof Wnorowscy – sponsorzy, Pani Dyrektor Małgorzata Koc, Pani Wicedyrektor Elżbieta Śladewska, Pani Agnieszka Faszczewska oraz Pani Iwona Kadłubowska – miało twardy orzech do zgryzienia.

Pokaz wzbudził zachwyt nie tylko wśród uczniów, ale i wśród licznie przybyłych rodziców. Wam, drodzy Rodzice, dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie tak wielu efektownych i pomysłowych kreacji. Ośmielimy się dodać, iż takich strojów nie powstydziłby się nawet znany projektant mody. Panu Łukaszowi Fiedorczukowi dziękujemy za obsługę fotograficzną i zapraszamy do obejrzenia zdjęć…

Opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego