Start Uczniowie Samorząd Wystawa Stroików Bożonarodzeniowych w Jedynce

Gałązki świerku, sosny, jodły i cyprysu. Bluszcz, rdest sachaliński, anglezja i jałowiec. Bombki, kwiaty, świece, szyszki, orzechy i żołędzie. Siano, miesięcznica, płatki róż i rajskie jabłuszka. Z tych i wielu innych elementów składały się stroiki świąteczne wykonane przez uczniów w ramach konkursu rodzinnego „Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”.

W piątek 18 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki odbyła się wystawa i kiermasz, podczas których można było obejrzeć i kupić te dzieła.

„Praca przy tworzeniu stroików to fajna zabawa, ale też ogromna satysfakcja” – mówili uczniowie, którzy wzięli udział w tym konkursie. Inni dodawali: ,,Fajne jest to, że przy tworzeniu stroików mogli pomóc rodzice, rodzeństwo, dziadkowie a nawet ciocia czy wujek, gdyż był to konkurs rodzinny”.

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło. Dziękujemy również Panu Łukaszowi Fiedorczukowi za profesjonalną oprawę fotograficzną. Jest co podziwiać, zobaczcie sami….

Opiekunki MSU