Start Uczniowie Samorząd Szkolny konkurs „Rywalizacja Klas” rozstrzygnięty!

W bieżącym roku szkolnym klasy IV-VIII wzięły udział w szkolnym konkursie pt. Rywalizacja klas, w którym kryteriami branymi pod uwagę były m.in. udział uczniów w różnorodnych akcjach zorganizowanych przez szkołę, udział w konkursach m.in. przedmiotowych, czy artystycznych, udział w zawodach  sportowych, czy też czytelnictwo, także opinię nauczycieli uczących na temat uczniów danej klasy, ale przede wszystkim średnią ocen i frekwencję.

Miło nam poinformować, że zwycięzcą Rywalizacji klas 2021/2022 została klasa VIII D z wynikiem 988 punktów, druga nagroda należy do klasy VI A z wynikiem 847 punktów, natomiast trzecie miejsce zajęła klasa VI B – 779 punktów.

Dzięki uprzejmości Rady Rodziców klasy otrzymały nagrody pieniężne.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!


P. Zawistowska
E. Zarzecka-Bucińska
E.Godlewska