Start Uczniowie Samorząd Dyskoteka szkolna

W czwartkowe popołudnie (05.10.2022) odbyła się dyskoteka szkolna zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Była to doskonała okazja nie tylko do zabawy dla starszych uczniów, ale i tych młodszych.

Dla urozmaicenia wieczoru SU zorganizował kawiarenkę, podczas której można było posilić się pysznymi przekąskami, ściankę do zdjęć oraz naukę tańca „Belgijka”. Dzięki temu każdy z uczniów miał uśmiech na twarzy, aż do końca dyskoteki.

Po rozbawionych minach można stwierdzić, że wieczór okazał się być bardzo udany.

Serdecznie dziękujemy paniom, które zdecydowały się wesprzeć nas swoją opieką. Dziękujemy pani Katarzynie Olędzkiej-Trojgo, pani Iwonie Kadłubowskiej, pani Marcie Kostro oraz pani Katarzynie Michalskiej.