Start Uczniowie Samorząd Walentynki w klasach IV - VIII

Każdego roku 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób.  To czas wyznawania miłości, sympatii, a także przyjaźni.  Patronem zakochanych jest święty Walenty, który potajemnie udzielał ślubów zakochanym i prawdopodobnie poniósł za to śmierć.

Uczniowie „Jedynki” także pamiętali o Dniu Zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. 14 lutego pięknie przygotowana skrzynka walentynkowa czekała na kartki. Każdy z uczniów klas IV-VIII mógł tego dnia wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. W tym roku oprócz skrzynki walentynkowej, były również pyszne ciasta, upieczone przez naszych uczniów, którymi  mogli siebie nawzajem obdarować.

Poczta i ciasta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Korespondencje na bieżąco były dostarczane do adresatów z poszczególnych klas, a funkcje listonoszek pełniły członkinie SU.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i ogromną pomoc.

 Opiekunowie SU