Start Uczniowie Samorząd Walentynki 2019 w edukacji wczesnoszkolnej

14 lutego 2019r. w naszej szkole, w centralnej części korytarza obok pokoju nauczycielskiego I-III pojawił się  punkt poczty walentynkowej zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Na wcześniej przygotowanych serduszkach można było zapisać, a później przesłać kilka miłych słów bliskim osobom.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, przy stoliku gromadziła prawdziwe tłumy. Cennym wychowawczo elementem całego przedsięwzięcia dała się zaobserwować bardzo wspierająca, życzliwa postawa uczniów starszych wobec młodszych kolegów, koleżanek. Nikt więc nie miał szansy zdenerwować się z powodu nieradzenia sobie ze zredagowaniem życzeń czy poprawnym zaadresowaniem kartki. Tego dnia rzeczywiście dominowały pozytywne emocje. Dziękujemy zaangażowanym za wsparcie!

GALERIA

Opiekunki MSU