Uwaga. W związku z przedłużającym się zawieszeniem zajęć w szkołach następują zmiany w konkursie i zadaniach profilaktycznych.

Dotyczy to:

  • konkursu „Odpowiedzialni Młodzi” kierowanego do uczniów klas VI -tych;
  • zadań wychowawczych polecanych na czas kwarantanny tj.

Patrz → zakładka Pedagog → na dole → Więcej artykułów → artykuły:

„Bądźcie poszukiwaczami autorytetów. Korony noszą ludzie a nie wirusy”

oraz „Miej wirusa Misia Uszatka”.

Zmiany w:

1. „Bądźcie poszukiwaczami autorytetów. Korony noszą ludzie a nie wirusy” klasy IV-VIII - chętni uczniowie mogą podzielić się swoim odkrywczym autorytetem. Przedstawić go i napisać kilka zdań o nim. Co tak chwyciło Cię za serce i rozbudziło wzorzec wartości do naśladowania. Proszę wysłać kilka zdań na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W tytule proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę. Na adres mailowy, z którego nadejdzie wiadomość zostanie wysłany imienny certyfikat do wydruku ( może okazać się on dobrą pamiątką z czasów narodowej kwarantanny:). Uczeń otrzyma również pochwałę do e-dziennika, za dobrze wykorzystany czas. Termin 15 maja, 2020 r.

2. „Miej wirusa na dobre treści (Miś Uszatek )” klasy I-III.

Młodszych chętnych uczniów zapraszam do przesłania zdjęcia pracy plastycznej ( rysunku lub innej inwencji twórczej ) o wybranej przygodzie z bajki, którą opowiedział Wam Miś Uszatek.

Zdjęcie proszę przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę. W wiadomości tytuł bajki/odcinka. Na adres mailowy, z którego wyślesz wiadomość zostanie wysłany imienny certyfikat do wydruku (który może okazać się dobrą pamiątką z czasów narodowej kwarantanny:). Uczeń otrzyma pochwałę do e-dziennika, za dobrze wykorzystany czas. Termin 15 maja, 2020 r.

O podjęciu przez Ciebie wyzwania, z przyjemnością poinformuję Wychowawcę.


3. Konkurs „Odpowiedzialni Młodzi” nt. odpowiedzialności prawnej nieletnich w klasach VI w formie testu - ZOSTAJE ODWOŁANY.

Nowe zasady przydzielenia tytułu „Odpowiedzialny Młody”:

1. Do uzyskania wyżej wymienionego tytułu kwalifikuje wychowawca klasy.

2. Z klasy mogą być wytypowane maksymalnie 3 osoby.

3. Laureat na I semestr 2019/2020 nie może mieć niższej oceny z zachowania niż dobrą.

4. Uczeń jest aktywny w nauce zdalnej. W bieżącym roku szkolnym swoim zachowaniem lub konkretną postawą zdobył uznanie i dał dobry przykład.

5. Imienne Certyfikaty laureatów będą wysłane na adresy elektroniczne rodziców znajdujące się w dzienniku.

Pozdrawiam  pedagog Renata Sakowicz