Start Uczniowie Najlepsi Uczniowie

Laureaci Kodeksu Dobrych Manier - rok szkolny 2019/2020

I a – Zuzanna Gołaszewska

I b – Amelia Kalinowska

I c –  Lena Grochowska

I d – Natalia Niemyjska

II a – Szymon Koch

II b – Aniela Łuniewska

II c – Nikola Choińska

III a – Natalia Rzepko

III b – Maja Wróblewska

III c – Bartłomiej Kamiński

IV a – Eliza Brzoska

IV b – Martyna Łuniewska

V a – Natalia Podwysocka

V b – Bartłomiej Choiński

V c – Amelia Kalinowska

VI a – Wiktoria Marciniak

VI b – Oliwia Filipek

VI c – Patrycja Jabłecka

VI d – Amelia Porzezińska

VII a – Natalia Kadłubowska

VII b – Zuzanna Czapska

VII c – Natalia Pawlik

VIII a – Olga Matuszelańska

VIII b – Jakub Perkowski

 

Uczniowie klas IV – VIII najlepsi w nauce i zachowaniu – koniec roku szkolnego 2019/2020

Klasa IV a

Perkowska Natalia – 5,45

Dmochowski Konrad – 5,18

Wiśniewski Błażej – 5,18

Koszykowska Kamila – 5,09

Dmochowski Norbert – 5,00

Jabłońska Natalia – 5,00

Brzoska Eliza – 4,91

Dobecki Olaf – 4,91

Oleksik Bartłomiej – 4,91

Kruszewski Maurycy – 4,82

 Klasa IV b

Cereniewicz Bartłomiej – 5,64

Zarzecka Joanna – 5,64

Łaska Maja – 5,18

Mioduszewski Kacper – 5,18

Łuniewska Martyna – 5,09

Bogucki Kacper – 5,00

Gołaszewska Patrycja – 5,00

Włostowska Julia – 5,00

Balwicka Julia – 4,91

Tyborowski Paweł – 4,91

Faszczewski Bartosz – 4,91

Marciniak Oliwia – 4,82

Dąbrowska Oliwia – 4,82

Żebrowski Szymon – 4,82

Klasa V a

Grochowska Maria – 5,83

Jabłońska Julia – 5,67

Muszyńska Wiktoria – 5,25

Sienicki Mateusz – 5,25

Sienicka Weronika – 4,92

Konopko Igor – 4,75

Klasa V b

Białobrzeski Karol – 5,45

Choiński Bartłomiej – 4,92

Zawadzka Julia – 4,92

Klasa V c

Kalinowska Amelia – 5,75

Śliwowska Magdalena – 5,50

Kadłubowski Mateusz – 5,42

Dołęgowski Karol – 5,00

Urbańska Wiktoria – 4,83

Roszkowska Natalia – 4,75

Sokołowski Krystian – 4,75

 Klasa VI a

Michalski Jan – 5,50

Grochowski Igor – 5,25

Falkowska Joanna  – 5,17

Korszlak Amelia – 4,92

Zysk Dawid – 4,83

Żebrowski Bartosz – 4,83

Dąbrowski Krystian – 4,75

Stanisławski Kamil – 4,75

Trzeszczkowska Kamila – 4,75

 Klasa VI b

Filipek Oliwia – 5,18

Kossakowski Igor – 4,92

Klasa VI c

Jurczak Nikola – 5,92

Porzezińska Katarzyna – 5,92

Piszczatowski Marcin – 5,75

Jabłecka Patrycja – 5,17

Kalinowska Natalia – 5,17

Piekutowska Karolina – 5,17

Pietrzykowska Wiktoria – 5,17

Piekarska Wiktoria – 5,08

Godlewski Kacper – 5,00

Kulesza Mateusz – 5,00

Kulesza Kacper – 4,92

Sokołowska Emilia – 4,75

Milewska Julia – 4,75

Klasa VI d

Porzezińska Amelia – 5,92

Janik Klaudiusz – 5,83

Żochowski Grzegorz – 5,83

Iwanowska Julia – 5,67

Sienicka Maja – 5,33

Leśniewska Julia – 5,25

Gnatowska Hanna – 4,83

Matuszelańska Julia – 4,83

Godlewska Paulina – 4,75

Marcinkiewicz Przemysław – 4,75

Ochińska Zuzanna – 4,75

Stanisławska Claudia – 4,75

Klasa VIIa

Kadłubowska Natalia – 4,86

Podbielska Zuzanna – 4,86

Mieczkowski Wiktor – 4,77

 Klasa VII b

Krukowska Julia – 5,57

Czapska Zuzanna – 5,29

Kujawa Kinga – 5,21

Piekarska Julia – 5,21

Kubuj Wiktor – 5,07

Dąbrowska Wiktoria – 5,00

Wasilewska Aleksandra – 4,86

Czapski Bartosz – 4,79

Jabłońska Emilia – 4,79

Stypułkowska Julia – 4,79

Klasa VII c

Kućmierowska Iga – 5,50

Lubowicka Łucja Anna – 5,43

Pawlik Natalia – 4,86

Rosochacka Wiktoria – 4,86

Filipek Wiktoria – 4,79

 Klasa VIII a

Wojciechowska Natalia – 5,76

Matuszelańska Olga – 5,65

Milewska Maja – 5,59

Żochowska Asteria – 5,31

Tyborowski Michał – 5,24

Dworakowska Karolina – 5,18

 Klasa VIII b

Muszyńska Oliwia – 5,59

Sienicka Karolina – 5,53

Kaczyńska Kamila – 5,47

Motybel Paweł – 5,36

Perkowski Jakub – 5,17

Kalinowski Kamil – 5,06

 

„Najlepsi z najlepszych”

Jurczak Nikola kl. VI c – 5,92

Porzezińska Katarzyna kl. VI c – 5,92

Porzezińska Amelia kl. VI d – 5,92

Grochowska Maria kl. V a – 5,83

Janik Klaudiusz kl. VI d – 5,83

Żochowski Grzegorz kl. VI d – 5,83

Wojciechowska Natalia kl. VIII a – 5,76

Kalinowska Amelia kl. V c – 5,75

Piszczatowski Marcin kl. VI c – 5,75

Jabłońska Julia kl. V a – 5,67

Iwanowska Julia kl. VI d – 5,67

Matuszelańska Olga kl. VIII a – 5,65

Cereniewicz Bartłomiej kl. IV b – 5,64

Zarzecka Joanna kl. IV b – 5,64

 

Najlepsi w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2019/2020 – zakończenie I etapu kształcenia

Klasa III a

  1. Dąbrowska Dominika
  2. Gut Kinga
  3. Kulesza Martyna
  4. Kuszelewska Natalia
  5. Maleszko Michał
  6. Nowacki Igor
  7. Nowosiński Michał
  8. Rzepko Natalia
  9. Włostowska Kinga

Klasa III b

  1. Balwicki Michał
  2. Dąbrowska Aleksandra
  3. Jabłońska Dominika
  4. Kadłubowska Julia
  5. Kalinowska Zuzanna
  6. Kubuj Szymon
  7. Kulesza Błażej
  8. Łapińska Sandra
  9. Nowicki Kacper

10.  Piszczak Zuzanna

11.  Popescu Adam

12.  Wróblewska Maja

Klasa III c

  1. Bucińska Dagmara
  2. Choiński Wiktor
  3. Dąbrowska Emma
  4. Dąbrowski Gabriel
  5. Deszczyński Antoni
  6. Kaczyńska Ewa
  7. Kadłubowska Oliwia
  8. Kamiński Bartłomiej
  9. Milewska Zunanna

10.  Mioduszewska Gabriela

11.  Mioduszewska Maja

12.  Nowicka Nina

13.  Śliwowski Tymoteusz

14.  Zdziarska Maria

 
Więcej artykułów…