Start Uczniowie Najlepsi Uczniowie

„Najlepsi z najlepszych”

  1. Kalinowska Amelia kl. VI c – 6,0
  2. Grochowska Maria kl. VI a – 5,92
  3. Jurczak Nikola kl. VII c – 5,86
    Porzezińska Amelia kl. VII d – 5,86
  4. Krukowska Julia kl. VIII b – 5,83
  5. Dąbrowska Emma kl. IV c – 5,82
  6. Kućmierowska Iga kl. VIII c – 5,78
  7. Jabłońska Julia kl. VI a – 5,75
  8. Kubuj Szymon kl. IV b – 5,73
  9. Perkowska Natalia kl. V a – 5,67
  10. Gut Kinga kl. IV a – 5,64
    Kamiński Bartłomiej kl. IV c – 5,64
    Mioduszewska Gabriela kl. IV c – 5,64
    Iwanowska Julia kl. VI d – 5,64
 

Najlepsi w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2020/2021 – zakończenie I etapu kształcenia

Klasa III a

Faszczewska Maja

Grochowska Kinga

Holland-Greenfield Oskar

Jarząbek Łucja

Koch Szymon

Kryńska Julia

Markowski Franciszek

Perkowski Piotr

Prusko Szymon

Szlendak Filip

Tymińska Kinga

Zaremba Franciszek

Zysk Lena

Klasa III b

Dmochowska Gabriela

Godlewska Natalia

Grochowska Martyna

Kaczyńska Zuzanna

Kaczyński Szymon

Kulka Amelia

Łuniewska Aniela

Prużanin Maciej

Rzymska Dorota

Wasilewski Bartosz

Wądołkowska Lena

Zawistowska Julia

Klasa III c

Cereniewicz Sebastian

Dołęgowska Lena

Misiewicz Aleksandra

Porowska Aleksandra

Sasinowski Filip

Sienicki Bartosz

Wróblewska Lidia

 

Uczniowie klas IV – VIII najlepsi w nauce i zachowaniu –koniec roku szkolnego 2020/2021

Klasa IV a

Gut Kinga – 5,64

Dąbrowska Dominika – 5,55

Kulesza Martyna – 5,36

Zalewski Jakub – 5,18

Nowosiński Michał – 5,00

Włostowska Kinga – 5,00

Kruszewska Luiza – 4,82

Maleszko Michał – 4,91


Klasa IV b

Kubuj Szymon – 5,73

Jabłońska Dominika – 5,36

Łapińska Sandra – 5,36

Nowicki Kacper – 5,27

Dąbrowska Aleksandra – 4,91

Wróblewska Maja – 4,91

Kalinowska Zuzanna – 4,82

Kołodziejczyk Mikołaj – 4,82

Klasa IV c

Dąbrowska Emma – 5,82

Kamiński Bartłomiej – 5,64

Mioduszewska Gabriela – 5,64

Mioduszewska Maja – 5,45

Konarzewska Wiktoria – 5,27

Bucińska Dagmara – 5,18

Deszczyński Antoni – 5,00

Nowicka Nina – 5,00

Śliwowski Tymoteusz – 5,00

Zdziarska Maria – 5,00

Choiński Wiktor – 4,91

Kadłubowska Oliwia – 4,82


Klasa  V a

Perkowska Natalia – 5,67

Jabłońska Natalia – 5,33

Wiśniewski Błażej – 5,25

Koszykowska Kamila – 5,17

Oleksik Bartłomiej – 5,08

Kruszewski Maurycy Kazimierz – 5,00

Mierzejewska Sandra – 4,92

Dmochowski Konrad – 4,83

Pietrzak Michał – 4,83


Klasa V b

Zarzecka Joanna – 5,58

Dąbrowska Oliwia – 5,33

Łaska Maja – 5,33

Łuniewska Martyna – 5,33

Włostowska Julia – 5,25

Cereniewicz Bartłomiej – 5,17

Bogucki Kacper – 5,08

Mioduszewski Kacper – 5,00

Tyborowski Paweł – 5,00

Faszczewski Bartosz – 5,00

Balwicka Julia – 4,75

Wróblewski Paweł – 4,75


Klasa VI a

Grochowska Maria – 5,92

Jabłońska Julia – 5,75

Muszyńska Wiktoria –  5,50

Sienicki Mateusz – 5,17

Konopko Igor – 5,08

Sienicka Weronika – 5,08

Milewski Jakub – 5,00


Klasa VI b

Białobrzeski Karol – 5,27

Choiński Bartłomiej – 4,92

Ożarowska Edyta – 4,92

Klasa VI c

Kalinowska Amelia – 6,00

Śliwowska Magdalena – 5,58

Kadłubowski Mateusz – 5,42

Szadkowska Michalina – 5,25

Dołęgowski Karol – 4,92

Idźkowska Andżelika – 4,75

Urbańska Wiktoria – 4,75


Klasa VII a

Michalski Jan – 5,29

Falkowska Joanna – 5,14

Grochowski Igor – 4,93

Zysk Dawid – 4,86

Dąbrowski Krystian – 4,79

Klasa VII b

Filipek Oliwia – 5,07

Musiałowski Eryk – 4,79

Klasa VII c

Jurczak Nikola – 5,86

Porzezińska Katarzyna – 5,43

Piszczatowski Marcin – 5,21

Jabłecka Patrycja – 5,29

Kalinowska Natalia – 5,07

Piekutowska Karolina – 5,00

Kulesza Mateusz – 4,86

Piekarska Wiktoria – 4,8


Klasa VII d

Porzezińska Amelia – 5,86

Iwanowska Julia – 5,64

Janik Klaudiusz – 5,57

Żochowski Grzegorz – 5,57

Sienicka Maja – 5,50

Leśniewska Julia – 5,00


Klasa VIII a

Kadłubowska Natalia – 5,21

Biała Karolina – 5,05

Kossakowska Karolina – 5,00

Mieczkowski Wiktor – 4,88

Karkosa Maja – 4,88

Piekarska Weronika – 4,77


Klasa VIII b

Krukowska Julia – 5,83

Czapska Zuzanna – 5,50

Kujawa Kinga – 5,39

Piekarska Julia – 5,33

Kubuj Wiktor – 5,22

Kurek Paulina – 5,22

Pawlik Natalia – 5,22

Jabłońska Emilia – 5,17

Dąbrowska Wiktoria – 5,11

Wasilewska Aleksandra – 5,11

Czapski Bartosz – 5,06

Stypułkowska Julia – 4,89

Popławski Feliks – 4,89

Wardaszko Natalia – 4,78

Wójciak Martyna –  4,78


Klasa VIII c

Kućmierowska Iga – 5,78

Filipek Wiktoria – 5,28

Lubowicka Łucja Anna – 5,11

Niemyjski Kamil – 5,11

Deszczyńska Julia – 4,89

Rosochacka Wiktoria – 4,89

Szkiłądź Szymon – 4,88

Roszkowski Kacper – 4,78