Laureaci Kodeksu Dobrych Manier w roku szkolnym 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019

I a – Oscar Holland - Greenfield

I b – Dorota Rzymska

I c – Lena Dołęgowska

II a – Natalia Kuszelewska

II b – Aleksandra Dąbrowska

II c – Gabriela Mioduszewska

III a – Oliwia Marciniak

III b – Kamila Koszykowska

III c – Gabriela Rydzewska

III d – Oliwia Święcka

III e – Zuzanna Kamińska

IV a – Julia Jabłońska

IV b – Edyta Ożarowska

IV c – Magdalena Śliwowska

V a – Wiktoria Marciniak

V b – Igor Kossakowski

V c – Natalia Kalinowska

V d – Amelia Porzezińska

VI a – Weronika Piekarska

VI b – Zuzanna Dołęgowska

VI c – Martyna Wójciak

VI d – Dominik Wyszyński

VI e – Julia Piekarska

VII a – Michał Tyborowski

VII b – Weronika Rzepko

VIII a – Aleksandra Grzywacz

VIII b – Gabriela Zaremba

Maj

I a – Kinga Tymińska

I b – Amelia Kulka

I c – Bartosz Sienicki

II a – Natalia Rzepko

II b – Alexander Leśniewski

II c – Nicole Stanisławska

III a – Bartosz Żochowski

III b – Sandra Mierzejewska

III c – Michał Pietrzak

III d – Oliwia Święcka

III e – Dawid Dąbrowski

IV a – Julia Jabłońska

IV b – Bartłomiej Choiński

IV c – Amelia Kalinowska

V a – Krystian Dąbrowski

V b – Igor Kossakowski

V c – Natalia Kalinowska

V d – Klaudiusz Janik

VI a – Wiktoria Krajewska

VI b – Maciej Markowski

VI c – Kamil Niemyjski

VI d – Paulina Kurek

VI e – Kinga Kujawa

VII a – Asteria Żochowska

VII b – Kamil Kalinowski

VIII a – Aleksandra Grzywacz

VIII b – Aleksandra Janczewska

Kwiecień

I a – Łucja Jarząbek

I b – Amelia Kulka

I c – Oliwia Puławska

II a – Kinga Gut

II b – Zuzanna Piszczak

II c – Oliwia Kadłubowska

III a – Zofia Śliwowska

III b – Julia Leoniak

III c – Szymon Żebrowski

III d – Oliwia Święcka

III e – Zuzanna Kamińska

IV a – Mateusz Sienicki

IV b – Damian Zaremba

IV c – Magdalena Śliwowska

V a – Krystian Dąbrowski

V b – Julia Marciniak

V c – Natalia Kalinowska

V d – Patrycja Ostaszewska

VI a – Patrycja Krajewska

VI b – Angelika Komarowska

VI c – Karolina Biała

VI d – Kinga Dąbrowska

VI e – Oskar Wyrzykowski

VII a – Karolina Dworakowska

VII b – Oliwia Muszyńska

VIII a – Anna Sokołowska

VIII b – Gabriela Zaremba


Marzec

I a – Maja Faszczewska

I b – Martyna Grochowska

I c – Sebastian Cereniewicz

II a – Kinga Gut

II b – Zuzanna Piszczak

II c – Emma Dąbrowska

III a – Bartosz Godlewski

III b – Bartosz Faszczewski

III c – Błażej Prużanin

III d – Patrycja Gołaszewska

III e – Eliza Brzoska

IV a – Wiktoria Muszyńska

IV b – Wiktoria Duchnowska

IV c – Mateusz Kadłubowski

V a – Krystian Dąbrowski

V b – Igor Kossakowski

V c – Natalia Kalinowska

V d – Grzegorz Żochowski

VI a – Magdalena Kunicka

VI b – Alicja Dołkowska

VI c – Lena Kalinowska

VI d – Miłosz Wysocki

VI e – Natalia Wardaszko

VII a – Karolina Dworakowska

VII b – Oliwia Muszyńska

VIII a – Aleksandra Grzywacz

VIII b – Katarzyna Karłowicz


Luty

I a – Jan Boraczewski

I b – Dorota Rzymska

I c – Jakub Szymoniak

II a – Michał Maleszko

II b – Dominika Jabłońska

II c – Nina Nowicka

III a – Bartosz Godlewski

III b – Martyna Maliszewska

III c – Oskar Dąbrowski

III d – Joanna Zarzecka

III e – Gabriela Łapińska

IV a – Natalia Podwysocka

IV b – Edyta Ożarowska

IV c – Magdalena Śliwowska

V a – Wiktoria Marciniak

V b – Amelia Faszczewska

V c – Bartosz Szepietowski

V d – Maja Sienicka

VI a – Michał Lubowicki

VI b – Julia Krukowska

VI c – Maja Kwapisz

VI d – Paulina Kurek

VI e – Julia Piekarska

VII a – Michał Tyborowski

VII b – Karolina Sienicka

VIII a – Aleksandra Grzywacz

VIII b – Natalia Muszyńska


Styczeń

I a – Franciszek Zaremba

I b – Gabriela Dmochowska

I c – Lidia Wróblewska

II a – Martyna Kulesza

II b – Sandra Łapińska

II c – Wiktoria Mioduszewska

III a – Marzena Szymoniak

III b – Błażej Wiśniewski

III c – Maja Kruszewska

III d – Bartłomiej Cereniewicz

III e – Lena Kowalczyk

IV a – Mateusz Sienicki

IV b – Nikola Wyszyńska

IV c – Amelia Kalinowska

V a – Krystian Dąbrowski

V b – Amelia Faszczewska

V c – Marcin Piszczatowski

V d – Grzegorz Żochowski

VI a – Natalia Kadłubowska

VI b – Olaf Idźkowski

VI c – Dawid Duda

VI d – Amelia Wyszyńska

VI e – Julia Piekarska

VII a – Michał Tyborowski

VII b – Weronika Rzepko

VIII a – Aleksandra Grzywacz

VIII b – Mateusz Marciniak


Grudzień

I a – Julia Lepiarz

I b – Lena Rembiszewska

I c –  Lena Dołęgowska

II a – Dominika Dąbrowska

II b – Maja Wróblewska

II c – Bartłomiej Kamiński

III a – Oliwia Marciniak

III b – Roksana Zawistowska

III c – Maciej Ostrowski

III d – Natalia Jabłońska

III e – Józef Domitrz

IV a – Maria Grochowska

IV b – Michał Grochowski

IV c – Mateusz Kadłubowski

V a – Wiktoria Marciniak

V b – Igor Kossakowski

V c – Emilia Sokołowska

V d – Hanna Gnatowska

VI a – Maja Karkosa

VI b – Michał Brzozowski

VI c – Wiktoria Rosochacka

VI d – Dominik Wyszyński

VI e – Marta Ostrowska

VII a – Michał Tyborowski

VII b – Weronika Rzepko

VIII a – Igor Wróblewski

VIII b – Gabriela Zaremba


Listopad

I a – Piotr Perkowski

I b – Dorota Rzymska

I c – Izabela Rupińska

II a – Jakub Zalewski

II b – Michał Balwicki

II c – Maja Mioduszewska

III a – Paweł Tyborowski

III b – Zuzanna Uszyńska

III c – Wiktor Prużanin

III d – Julianna Szymańska

III e – Igor Dołęgowski

IV a – Weronika Sienicka

IV b – Paulina Kostro

IV c – Karol Dołęgowski

V a – Wiktoria Marciniak

V b – Maja Roszkowska

V c – Natalia Kalinowska

V d – Amelia Porzezińska

VI a – Karolina Kossakowska

VI b – Zuzanna Dołęgowska

VI c – Bartosz Śledziewski

VI d – Paulina Kurek

VI e – Marta Ostrowska

VII a – Asteria Żochowska

VII b – Weronika Rzepko

VIII a – Amelia Gnatowska

VIII b – Michał Dmochowski


Październik

I a – Szymon Koch

I b – Gabriela Dmochowska

I c – Aleksandra Misiewicz

II a – Dominika Dąbrowska

II b – Kacper Nowicki

II c – Gabriela Mioduszewska

III a – Natalia Perkowska

III b – Jakub Sierota

III c – Julia Balwicka

III d – Szymon Maciuszko

III e – Paulina Herman

IV a – Julia Jabłońska

IV b – Nikola Zaremba

IV c – Magdalena Śliwowska

V a – Krystian Dąbrowski

V b – Oliwia Filipek

V c – Emilia Sokołowska

V d – Maja Sienicka

VI a – Weronika Piekarska

VI b – Piotr Kaczyński

VI c – Aleksandra Wasilewska

VI d – Piotr Kaczyński

VI e – Zofia Domitrz

VII a – Olga Matuszelańska

VII b – Weronika Rzepko

VIII a – Aleksandra Grzywacz

VIII b – Aleksandra Janczewska


Wrzesień

I a – Oskar Holland - Greenfield

I b – Lena Wądołkowska

I c – Aleksandra Porowska

II a – Natalia Rzepko

II b – Zuzanna Piszczak

II c – Wiktor Choiński

III a – Oliwia Marciniak

III b – Kamila Koszykowska

III c – Kacper Święcki

III d – Liliana Bagińska

III e – Zuzanna Kamińska

IV a – Igor Dąbrowski

IV b – Gabriela Godlewska

IV c – Mieszko Mazur

V a – Krystian Dąbrowski

V b – Igor Kossakowski

V c – Natalia Kalinowska

V d – Amelia Porzezińska

VI a – Antonina Knieć

VI b – Maciej Markowski

VI c – Martyna Wójciak

VI d – Julia Kulesza

VI e – Victor Leśniewski

VII a – Maja Milewska

VII b – Weronika Rzepko

VIII a – Amelia Popescu

VIII b – Roksana Szkiłądź


Laureaci Kodeksu Dobrych Manier w roku szkolnym 2017/2018

IA – Dominika Dąbrowska

IB – Dominika Jabłońska

IC – Wiktor Choiński

IIA – Natalia Perkowska

IIB – Jakub Sierota

IIC – Szymon Żebrowski

IID – Lena Włostowska

IIE – Paweł Ostrowski

IIIA – Aleksandra Deszczyńska

IIIB – Bartłomiej Brzósko

IIIC – Antonina Suchodolska

IIID – Aleksandra Sienicka

IIIE – Magdalena Śliwowska

IIIF – Igor Dąbrowski

IVA – Jan Michalski

IVB – Oliwia Filipek

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Przemysław Marcinkiewicz

VA – Natalia Kadłubowska

VB – Julia Stypułkowska

VC – Wiktor Kubuj

VD – Paulina Kurek

VE – Łucja Kulesza

VIA – Nina Plewik

VIB – Michał Tyborowski

VIC – Natalia Wojciechowska

VID – Nicole Perkowska

VIIA – Oliwia Godlewska

VIIB – Roksana Szkiłądź

MAJ

IA – Jakub Zalewski

IB – Kinga Nagalska

IC – Nina Nowicka

IIA – Marzena Szymoniak

IIB – Kamila Koszykowska

IIC – Julia Niewińska

IID – Jakub Ostrowski

IIE – Igor Dołęgowski

IIIA – Karina Guberska

IIIB – Malwina Dołęgowska

IIIC – Antonina Suchodolska

IIID – Paulina Kostro

IIIE – Julia Praczukowska

IIIF – Aleksandra Kopańska

IVA – Jan Michalski

IVB – Oliwia Filipek

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Przemysław Marcinkiewicz

VA – Wiktor Mieczkowski

VB – Julia Stypułkowska

VC – Wiktor Kubuj

VD – Amelia Wyszyńska

VE – Łucja Kulesza

VIA – Damian Buczyński

VIB – Michał Tyborowski

VIC – Filip Krajewski

VID – Nicole Perkowska

VIIA – Oliwia Dobecka

VIIB – Natalia Muszyńska

KWIECIEŃ

IA – Dominika Dąbrowska

IB – Maja Wróblewska

IC – Wiktoria Konarzewska

IIA – Kacper Mioduszewski

IIB – Jakub Sierota

IIC – Błażej Prużanin

IID – Julianna Szymańska

IIE – Józef Domitrz

IIIA – Karina Guberska

IIIB – Wiktor Roszkowski

IIIC – Aleksander Krajewski

IIID – Nikola Wyszyńska

IIIE – Magdalena Bruszewska

IIIF – Wiktoria Urbańska

IVA – Jan Michalski

IVB – Maja Roszkowska

IVC – Magdalena Wojciak

IVD – Patrycja Ostaszewska

VA – Michał Lubowicki

VB – Julia Stypułkowska

VC – Kacper Roszkowski

VD – Emilia Jabłońska

VE – Łucja Kulesza

VIA – Karolina Dworakowska

VIB – Jakub Turlewicz

VIC – Szymon Kućmierowski

VID – Oliwia Muszyńska

VIIA – Anna Sokołowska

VIIB – Aleksandra Grodzka

MARZEC

IA – Martyna Kulesza

IB – Dominika Jabłońska

IC – Oliwia Kadłubowska

IIA – Konrad Dmochowski

IIB – Jakub Sierota

IIC – Kornelia Płońska

IID – Oliwia Święcka

IIE – Oliwia Brzoska

IIIA – Lena Deszczyńska

IIIB – Michalina Chojak

IIIC – Oliwia Stypułkowska

IIID – Nicole Wawoczny

IIIE – Adam Bagiński

IIIF – Oliwia Szamreta

IVA – Kacper Żukowski

IVB – Julia Marciniak

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Amelia Porzezińska

VA – Natalia Kadłubowska

VB – Paweł Kalinowski

VC – Zuzanna Czapska

VD – Dominik Wyszyński

VE – Kinga Kujawa

VIA – Damian Buczyński

VIB – Jakub Turlewicz

VIC – Julia Kossakowska

VID – Karolina Sienicka

VIIA – Oliwia Godlewska

VIIB – Norbert Pruszyński

LUTY

IA – Natalia Rzepko

IB – Sandra Łapińska

IC – Tymoteusz Śliwowski

IIA – Adam Zdziech

IIB – Kamila Koszykowska

IIC – Wiktor Prużanin

IID – Szymon Maciuszko

IIE – Lena Kowalczyk

IIIA – Wiktoria Muszyńska

IIIB – Malwina Dołęgowska

IIIC – Nikola Malinowska

IIID – Julia Wysocka

IIIE – Jakub Milewski

IIIF – Jakub Wnorowski

IVA – Wiktoria Marciniak

IVB – Igor Kossakowski

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Julia Iwanowska

VA – Patrycja Krajewska

VB – Kacper Kulesza

VC – Bartosz Czapski

VD – Dominik Wyszyński

VE – Marta Ostrowska

VIA – Nina Plewik

VIB – Michał Tyborowski

VIC – Michał Kalinowski

VID – Weronika Rzepko

VIIA – Aleksandra Grzywacz

VIIB – Gabriela Zaremba

STYCZEŃ

IA – Natalia Rzepko

IB – Alexander Leśniewski

IC – Emma Dąbrowska

IIA – Oliwia Marciniak

IIB – Sandra Mierzejewska

IIC – Julia Balwicka

IID – Natalia Jabłońska

IIE – Jan Stanisław Ołdakowski

IIIA – Dawid Dygan

IIIB – Pola Bańkowska

IIIC – Nikola Marciniak

IIID – Bartosz Krawczyk

IIIE – Julia Żochowska

IIIF – Natalia Łapińska

IVA – Amelia Korszlak

IVB – Amelia Faszczewska

IVC – Katarzyna Porzezińska

IVD – Maja Sienicka

VA – Weronika Piekarska

VB – Kacper Święcki

VC – Gabriela Sokołowska

VD – Emilia Jabłońska

VE – Miłosz Krajewski

VIA –Nina Plewik

VIB – Paweł Równy

VIC – Asteria Żochowska

VID – Dominika Grochowska

VIIA – Oliwia Godlewska

VIIB – Olaf Bańkowski

GRUDZIEŃ

IA – Julia Stypułkowska

IB – Zuzanna Piszczak

IC – Bartłomiej Kamiński

IIA – Bartosz Żochowski

IIB – Kamila Koszykowska

IIC – Maja Kruszewska

IID – Liliana Bagińska

IIE – Paweł Ostrowski

IIIA – Karina Guberska

IIIB – Julia Kobosko

IIIC – Kacper Święcki

IIID – Weronika Faszczewska

IIIE – Aleksandra Skłodowska

IIIF – Dominika Łapińska

IVA – Kamil Stanisławski

IVB – Oliwia Filipek

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Grzegorz Żochowski

VA – Mateusz Targoński

VB – Michał Godlewski

VC – Natalia Pawlik

VD – Magdalena Kaczyńska

VE – Łucja Kulesza

VIA – Damian Buczyński, Nina Plewik

VIB – Paweł Równy

VIC – Natalia Wojciechowska

VID – Wiktor Deszczyński

VIIA – Amelia Popescu

VIIB – Aleksandra Janczewska

LISTOPAD

IA – Michał Maleszko

IB – Kacper Nowicki

IC – Gabriela Mioduszewska

IIA – Jakub Piętka

IIB – Zuzanna Uszyńska

IIC – Maciej Ostrowski

IID – Lena Włostowska

IIE – Miłosz Korczak

IIIA – Maja Radgowska

IIIB – Łucja Warakomska

IIIC – Wiktor Wyszomirski

IIID – Paulina Kostro

IIIE – Wiktor Wiśniewski

IIIF – Radosław Rempoła

IVA – Igor Grochowski

IVB – Maja Roszkowska

IVC – Bartosz Szepietowski

IVD – Klaudiusz Janik

VA – Jakub Kaczyński

VB – Michał Brzozowski

VC – Stanisław Borecki

VD – Dominik Wyszyński

VE – Łucja Kulesza

VIA – Bartosz Mianowski

VIB – Michał Tyborowski

VIC – Wiktoria Bruszewska

VID – Wiktor Deszczyński

VIIA – Maciej Lepiarz

VIIB – Natalia Muszyńska

PAŹDZIERNIK

IA – Judyta Bazelak

IB – Szymon Kubuj

IC – Wiktor Choiński

IIA – Kacper Mioduszewski

IIB – Bartosz Faszczewski

IIC – Oliwia Gwardiak

IID – Martyna Łuniewksa

IIE – Igor Dołęgowski

IIIA – Lena Deszczyńska

IIIB – Nikola Zaremba

IIIC – Antonina Suchodolska

IIID – Jakub Szepietowski

IIIE – Olga Szepietowska

IIIF – Natalia Święcka

IVA – Amelia Korszlak

IVB – Igor Kossakowski

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Maja Sienicka

VA – Zuzanna Podbielska

VB – Zuzanna Dołęgowska

VC – Łukasz Leoniak

VD – Paulina Kurek

VE – Łucja Kulesza

VIA – Nina Plewik

VIB – Paweł Równy

VIC – Wiktoria Bruszewska

VID – Nicole Perkowska

VIIA – Oliwia Godlewska

VIIB – Roksana Szkiłądź

WRZESIEŃ

IA – Natalia Kuszelewska

IB – Maja Wróblewska

IC – Maja Mioduszewska

IIA – Zofia Śliwowska

IIB – Jakub Sierota

IIC – Gabriela Rydzewska

IID – Bartłomiej Cereniewicz

IIE – Zuzanna Kamińska

IIIA – Aleksandra Deszczyńska

IIIB – Wiktoria Duchnowska

IIIC – Antoni Doroszkiewicz

IIID – Jakub Pukniel

IIIE – Zuzanna Serokin

IIIF – Igor Dąbrowski

IVA – Amelia Korszlak

IVB – Eryk Musiałowski

IVC – Kacper Faszcza

IVD – Amelia Porzezińska

VA – Szymon Wnorowski

VB – Alicja Dołkowska

VC – Iga Kućmierowska

VD – Paulina Kurek

VE – Victor Leśniewski

VIA – Nina Plewik

VIB – Adam Pruszyński

VIC – Natalia Wojciechowska, Filip Krajewski

VID – Nicole Perkowska

VIIA – Igor Wróblewski

VIIB – Roksana Szkiłądź