Start Sport

Zapraszam Was na lekcje Wychowania Fizycznego on-line.

https://www.youtube.com/watch?v=cJhOTUBV1c4

Więcej…

 

PLAN ZAJĘĆ


Więcej…

 

Więcej…

 


Więcej…

 

Jak co roku nasza szkoła brała udział w Ogólnopolskim  Turnieju Mini piłki siatkowej Kinder + Sport. W tym roku nasi uczniowie startowali w kategorii czwórek dziewcząt i chłopców (klasy VI) oraz dwójek dziewcząt i chłopców (klasy IV). Po bardzo wyczerpujących, dwuetapowych eliminacjach drużyny rozegrały półfinały, a następnie finały wojewódzkie.

Więcej…

 

Dnia 20 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie. Dziewczęta rywalizowały w kategorii czwórek ( rocznik 2005 i młodszy). W turnieju wzięło udział pięć zespołów : Rekord Zambrów, UKS Start Szepietowo I, UKS Start Szepietowo II, UKS Jedyneczka Wysokie Mazowieckie I, UKS Jedyneczka Wysokie Mazowieckie II.

Więcej…

 

W dniach 28-29.10.2017r. w Szepietowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Szepietowo. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i jedna drużyna chłopców. Po emocjonujących meczach dziewczęta UKS Jedyneczka I uplasowały się na II miejscu przegrywając małymi punktami z drużyną

Więcej…

 

Reprezentacje szkół z Wysokiego Mazowieckiego, Czyżewa, Rosochatego Kościelnego, Dąbrowy Wielkiej i Kulesz Kościelnych zmierzyły się w sobotnie przedpołudnie, 4 listopada 2017 r. w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju dziewcząt i chłopców. Areną zmagań była hala sportowa “Jedynki” w Wysokiem Mazowieckiem.

Więcej…

 

WESOŁY PLĄS JEST JUŻ PEŁNOLETNI
I ZASŁUGUJE NA WIDOWISKO TANECZNE!!!

W niedzielę, 23 kwietnia br. o godz. 1500, na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie,  odbyły się XVIII Powiatowe Prezentacje Zespołów  Tanecznych.

Więcej…

 
Więcej artykułów…