I miejsce w POWIATOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

I miejsce w POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

III miejsce w MISTRZOSTWACH GRUPY ZACHODNIEJ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

II miejsce w MISTRZOSTWACH GRUPY ZACHODNIEJ IGRZYSK DZIECI W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

III miejsce w PÓŁFINALE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO IGRZYSK DZIECI W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

Opiekun: Renata Jaroszewicz

II miejsce w Powiatowym Turnieju o Puchar Tymbarka ,,Z podwórka na stadion” chłopców

III miejsce w Turnieju o puchar Wójta Białowieży w piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII

V miejsce w Igrzyskach Powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt kl. IV – VI

I miejsce w Turnieju piłki siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora SP nr 1 z okazji 101 rocz-nicy Odzyskania Niepodległości

Opiekun: Andrzej Kamianowski

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłkę Koszykową

II miejsce -Szymon Gozdowski w Powiatowych Biegach Przełajowych

III miejsce -Kacper Gwardiak w Powiatowych Biegach Przełajowych

Opiekun: Beata Kulesza

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeja chłopców

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeja chłopców

III miejsce w Powiatowym Turnieju ,,Z podwórka na stadion” chłopców U 10

Opiekun: Rafał Baczewski

VI miejsce  w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w piłce ręcznej chłopców

I miejsce w Turnieju dziewcząt w siatkówce o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Opiekun: Łukasz Fiedorczuk

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w badmintonie dziewcząt

III miejsce w Finale Grupy Zachodniej w Igrzyskach Dzieci w badmintonie dziewcząt

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w badmintonie chłopców

Opiekun: Aleksandra Bogucka


 

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Najpiękniejsza szopka i gwiazda bożonarodzeniowa"

Nagroda – Bartosz Wasilewski kl. IIb

Nagroda – Gabriela Dmochowska kl. II b

Opiekun: siostra Teresa Nowak

Nagroda – Wiktor Choiński kl. III c

Opiekun: Paweł Wiśniewski

Ogólnopolski konkurs plastyczny „W harmonii z przyrodą”

Wyróżnienie – Mateusz Kamiński kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

XXI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja”

Wyróżnienie – Joanna Święcka kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa”

III miejsce – Piotr Marczuk kl. I a

Opiekun: Jolanta Kłosek

Wojewódzki konkurs plastyczny „Mój dzień Niepodległości”

Nagroda – Oliwia Baczewska kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

Wyróżnienie – Feliks Popławski kl. VII b

Opiekun: Maria Śmigielska

Wojewódzki konkurs plastyczny „Piękne są nasze barwy ojczyste”

Nagroda główna–  Bartłomiej Czarnowski kl. I d

Nagroda główna– Jan Ostrowski kl. I d

Wyróżnienia– Oliwia Baczewska kl. I d, Joanna Święcka kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap powiatowy

I nagroda – Łucja Lubowicka kl. VII c

III nagroda – Mateusz Kadłubowski kl. V c

Opiekun: Maria Śmigielska

Wyróżnienie - Miłosz Pietrzykowski kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

Wyróżnienie - Feliks Popławski kl. VII b

Opiekun: Maria Śmigielska

XIX Powiatowy Konkurs Piosenki

kat. solistów kl. I - III

III miejsce – Aleksandra Dąbrowska kl. III b

Opiekun: Justyna Porowska – Grochowska

kat. solistów kl. IV - VI

I miejsce – Patrycja Gołaszewska kl. IV a

Opiekun: Katarzyna Matuszewska

kat. solistów kl. VII - VIII

III miejsce – Aleksandra Wasilewska VII b

Opiekun: Katarzyna Matuszewska

Powiatowy konkurs plastyczny „Pejzaże powiatu wysokomazowieckiego”

III miejsce – Klaudia Jabłońska kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

Powiatowy konkurs plastyczny „Malowana kolęda”

Wyróżnienia:

Oliwia Baczewska kl. I d, Gabriela Deszczyńska kl. I d, Natalia Niemyjska kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

Oliwia Dąbrowska kl. IV b,Amelia Porzezińska kl. VI d, Feliks Popławski kl. VII b

Opiekun: Maria Śmigielska

Szkolny konkurs plastyczny „Okładka ulubionej książki”

I miejsce – Krystian Placek kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

II miejsce – Maja Wróblewska kl. III b

Opiekun: Justyna Porowska - Grochowska

III miejsce – Antoni Deszczyński kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

Wyróżnienia:

Martyna Kulesza kl. III a

Opiekun: Mariola Fiedorczuk

Gabriela Mioduszewska kl. III c, Maja Mioduszewska kl. III c, Emma Dąbrowska kl. III c, Bartłomiej Kamiński kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

Szkolny konkurs plastyczny promujący wzorce kulturalnego zachowania

I miejsce – Dorota Rzymska kl. II b

II miejsce – Kinga Gut kl. III a

III miejsce – Philip Pachocki kl. III a

Wyróżnienie– Dagmara Bucińska kl. III c

Opiekun: Wychowawcy świetlicy

Szkolny konkurs plastyczny „Mój święty papież – Jan Paweł II”

Klasy I

I miejsce – Oliwia Baczewska kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

II miejsce – Lena Kostro kl. I c

III miejsce – Izabela Zaremba kl. I c

Opiekun: Elżbieta Kalinowska

Klasy II

I miejsce – Łucja Jarząbek kl. II a

II miejsce – Oskar Holland - Greenfield kl. II a

Opiekun: Małgorzata Uszyńska

III miejsce – Amelia Perkowska kl. II b

Opiekun: Ewa Kamińska

Klasy III

I miejsce – Oliwier Zaremba kl. III c

II miejsce – Emma Dąbrowska kl. III c

III miejsce – Gabriela Mioduszewska kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

Szkolny konkurs plastyczny „Najlepszy przepis na zdrowe słodycze”

I miejsce – Bartłomiej Kamiński kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

II miejsce – Dorota Rzymska kl. II b

Opiekun: Ewa Kamińska

III miejsce – Kinga Gut kl. III a

Opiekun: Mariola Fiedorczuk

Wyróżnienie: Tomasz Bukowski kl. II c

Opiekun: Danuta Sitarska

Szkolny konkurs informatyczny „Kim chcę zostać w przyszłości – rysunek w programie Paint”

Klasy I

I miejsce – Gabriela Deszczyńska kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

II miejsce – Aleksander Drągowski kl. I b

Opiekun: Malwina Falkowska

III miejsce – Zuzanna Gołaszewska kl. I a

Opiekun: Jolanta Kłosek

III miejsce – Milena Perkowska kl. I c

Opiekun: Elżbieta Kalinowska

Klasy II

I miejsce – Kinga Tymińska kl. II a

Opiekun: Małgorzata Uszyńska

II miejsce – Natalia Godlewska kl. II b

Opiekun: Ewa Kamińska

III miejsce – Aleksandra Misiewicz kl. II c

Opiekun: Danuta Sitarska

Klasy III

ex aequo

I miejsce – Kinga Gut kl. III a

Opiekun: Mariola Fiedorczuk

I miejsce – Kacper Nowicki kl. III b

Opiekun: Justyna Porowska - Grochowska

I miejsce – Bartłomiej Kamiński kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

Szkolny konkurs plastyczny „Cyberświadomi, cyberbezpieczni”

Klasy I - III

I miejsce – Kinga Gut kl. III a

Opiekun: Mariola Fiedorczuk

II miejsce – Dagmara Bucińska kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

III miejsce – Dorota Rzymska kl. II b

Opiekun: Ewa Kamińska

Klasy IV - VIII

I miejsce – Joanna Falkowska kl. VI a

II miejsce – Julia Zawadzka kl. V b

III miejsce – Jan Michalski kl. VI a

Opiekun: Maria Śmigielska

Szkolny konkurs piosenki zimowej i świątecznej

I miejsce – zespół w składzie: Oliwia Baczewska kl. I d, Gabriela Deszczyńska kl. I d, Natalia Niemyjska kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

II miejsce – Lena Kostro kl. I c

Opiekun:Elżbieta Kalinowska

III miejsce – Klaudia Jabłońska kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

Wyróżnienia:

zespół w składzie: Mateusz Kamiński kl. I d, Blanka Kostro kl. I d, Joanna Świecka kl. I d

Opiekun: Bożena Gutowska – Popławska

Wiktoria Misiewicz kl. I a

Opiekun: Jolanta Kłosek

Zespół: Kinga Gut kl. III a, Maja Wróblewska kl. III b

Szkolny konkurs „DEKORACJA STOŁU BOŻONARODZENIOWEGO”

Nagrody

Kamil Mentecki kl. I c

Opiekun: Elżbieta Kalinowska

Dorota Rzymska kl. II b

Opiekun: Ewa Kamińska

Martyna Kulesza kl. III a

Opiekun: Mariola Fiedorczuk

Oliwier Zaremba kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska

Wyróżnienia

Lena Grochowska kl. I c, Krzysztof Aleksander Tymiński kl. I c

Opiekun: Elżbieta Kalinowska

Kinga Gut kl. III a

Opiekun: Mariola Fiedorczuk

Szymon Kubuj kl. III b, Alexander Leśniewski kl. III b

Opiekun: Justyna Porowska - Grochowska

Bartłomiej Kamiński kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska


 

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty

Natalia Wojciechowska z kl. VIII a zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z języka polskiego, biologii i historii.

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

Wyróżnienia:

Emma Dąbrowska kl. III c, Wiktoria Konarzewska kl. III c, Gabriela Mioduszewska kl. III c, Maja Mioduszewska kl. III c

Opiekun: Agnieszka Porzezińska