Nadszedł długo oczekiwany moment przez wszystkich uczniów. 22 czerwca oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście oraz uczniowie spotkali się, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Po mszy świętej, w sportowej hali Jedynki, dyrektor szkoły Małgorzata Koc w swoim przemówieniu podziękowała uczniom za całoroczną naukę, nauczycielom i pracownikom szkoły za wytężoną pracę, rodzicom za wsparcie oraz organowi prowadzącemu za pomoc w realizacji zamierzonych celów. Podsumowaniom towarzyszyły nagrody. Otrzymali je laureaci wielu konkursów na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim, jak również zostały wręczone puchary dla najlepszych klas – „Klas z klasą”, które odebrali gospodarze I b, II a, III a, IV c, V c, VI c oraz VII a z wychowawcami. Po uroczystej ceremonii uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klas otrzymali cenzurki. W sposób szczególny zostali wyróżnieni ci, których końcowe wyniki widnieją na świadectwie z biało-czerwonym paskiem.

Rozpoczynające się wakacje to czas na zasłużony odpoczynek, zabawę i rozwijanie pasji. To przywilej ucznia, dlatego warto w pełni z niego korzystać. Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny.

GALERIA

Redakcja