Dnia 17 maja 2018 roku uroczyście podsumowano „Program dla szkół” promujący wśród dzieci zdrową dietę bogatą w nabiał, owoce i warzywa. Uroczystość uatrakcyjnił występ wychowanków świetlicy pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Dekoracje, muzyka oraz gra aktorska sprawiły, iż dzieci na widowni wczuły się w atmosferę przedstawienia, którego mottem było: „Chcesz być zdrowy tak jak ryba, jedz owoce i warzywa”.

W role wcielili się: Oliwia Marciniak (II a), Fabian Kulesza (II b), Julia Niewińska (II c), Martyna Żochowska (II c), Franciszek Urbanek (II e), Oliwia Kaniewska (III b), Maciej Kaniewski (III b), Michał Grochowski (III c), Oliwia Szymborska (III c), Antoni Doroszkiewicz (III c), Michał Grochowski (III d), Michalina Szadkowska (III e), Magdalena Bruszewska (III e), Wiktoria Szorc (IV a). Naszym aktorom serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałego występu.

W trakcie uroczystości rozstrzygnięto także konkurs plastyczny pt. ,,Owocowy zawrót głowy”, w którym wzięło udział 38 uczniów. Złożone prace wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi. Jury w składzie: Iwona Kaczyńska, Agnieszka Faszczewska, Ewelina Czajkowska wybrało w dwóch kategoriach zwycięzców i wyróżnionych:

Klasy I-III

I miejsce: Gabriela Rydzewska z kl. II C

II miejsce: Maciej Ostrowski z kl. II C

III miejsce: Michał Balwicki z kl. I B

Wyróżnienia:

Michał Lemański z kl. II C

Sandra Mierzejewska z kl. II B

Krzysztof Mlonek z kl. II E

Klas IV-V

I miejsce: Natalia Pawlik z kl. V c

Wyróżnienie: Iga Kućmierowska z kl. V c

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy. Sponsorem nagród w konkursie był Sklep Zabawkowy PUCHATEK Adrian Bednarek, Łukasz Czarnowski.  Bardzo dziękujemy za bezinteresowną pomoc.

GALERIA

 

Koordynatorki programu

Malwina Falkowska

Monika Rzymska