Dnia 26. kwietnia 2018 roku w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy". Celem konkursu było promowanie bezpiecznych zachowań dzieci, związanych z pracą w gospodarstwach wiejskich. W tegorocznej VIII. edycji konkursu wzięło udział 2461 uczniów ze 177. szkół podstawowych całego Podlasia. Miłosz Krajewski z klasy V E został laureatem I. miejsca. Jego praca została zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego i w związku z tym uczeń otrzymał imienne zaproszenie na uroczystą galę w gmachu Sejmu R. P. w Warszawie. Oliwia Dobecka z VII A zdobyła wyróżnienie. Prace nagrodzonych  uczniów można było obejrzeć na specjalnie przygotowanej przez organizatorów prezentacji. Zorganizowana ona była po to, by dzieci i ich opiekunowie zachowali szczególną ostrożność podczas nadchodzących wakacji. Miłosz wykonał pracę pod kierunkiem p. Marii Śmigielskiej, a Oliwia Dobecka - p. Iwony Kaczyńskiej.

Serdecznie gratulujemy Miłoszowi i Oliwce wielkiego sukcesu, a uczniom naszej szkoły życzymy bezpiecznego przebywania na wsi.

GALERIA

Maria Śmigielska