Dnia 14.05.18 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „I can sing”. Łącznie 14 uczestników z  klas I-III zaprezentowało swoje umiejętności wokalne i językowe w różnego rodzaju repertuarze.

Jury w składzie: Monika Rzymska, Ewelina Czajkowska, Małgorzata Uszyńska i Ewa Kućmierowska-Mirek, biorąc pod uwagę wyznaczone kryteria oceniania, takie jak: wybór repertuaru, poprawność językowa, interpretacja utworu, choreografia i ogólny wyraz estetyczno-artystyczny, nagrodziło następujących uczniów:

I miejsce uczeń klasy III E Arkadiusz Zieliński za wykonanie piosenki „Happyland”

II miejsce uczennice klasy I b Maja Wróblewska i Ola Dąbrowska  za wykonanie piosenki „The fox”

III miejsce Szymon Kubuj z klasy Ib z piosenką „It’s a small world”

Jury przyznało również dwa wyróżnienia Magdalenie Bruszewskiej (III E) i Natalii Perkowskiej (II A) .

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA

 

Organizator konkursu
Anna Buczyńska