23 czerwca, nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oficjalnie ogłosiła otwarcie wakacji. Zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń.

Więcej…

 

Pod koniec roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klasy III D wraz z wychowawczynią postanowili uczcić Dzień Rodziny i zrobili niespodziankę tym, którzy są dla uczniów najbliżsi i najdrożsi. Podobnie jak w ubiegłym roku Dzień Rodziny był uczczony dużą galą.

Więcej…

 

8. czerwca klasa III D pojechała po raz pierwszy do parku linowego. Grupa składająca się z 21 śmiałków znalazła się z samego rana w lesie w Doktorcach. Na trasach czekały przeszkody składające się z mostów, skoków (skok Tarzana, indiański), kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów (tyrolki, surfery itp.).

Więcej…

 

W dniach 6-7 czerwca 2017 roku 1 Drużyna Harcerska „Zawisza” im . Szarych Szeregów działająca w naszej szkole wzięła udział w obozie survivalowym  w ośrodku agroturystycznym Olszynka w okolicach Łomży. Bogaty program zaproponowany przez instruktorów ośrodka sprawił, że nikt  nie nudził się. Harcerze mieli możliwość uczestniczenia w:

Więcej…

 

Dnia 13.06.2017 r.  o godzinie 5.15 pod opieką naszych wspaniałych wychowawczyń pani Edyty Godlewskiej i pani Basi Białej oraz nauczycieli pani Renaty Jaroszewicz i pani Marty Nazarko wyruszyliśmy na dwudniową wycieczkę „śladem tradycji kulinarnych na szlaku piastowskim Kruszwica-Gniezno-Poznań”.

Więcej…

 

Dnia 19 czerwca 2017 roku na hali sportowej odbył się „Quiz wiedzy o zdrowym odżywianiu” zorganizowany przez koordynatorki programu „Owoce i warzywa w szkole”. W spotkaniu uczestniczyły klasy trzecie wraz ze swoimi wychowawcami.

Więcej…

 

Dnia 20.06.2017r. w naszej szkole miał miejsce apel podsumowujący działalność Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017. Przewodniczącą samorządu była w mijającym roku szkolnym Roksana Szkiłądź z klasy VI b, członkowie to: Wiktor Wojtkowski (VI b), Natalia Muszyńska (VI b), Maria Przychodzeń (VI c) i Honorata  Niemyjska (VI c).

Więcej…

 

Dnia 14 czerwca 2017r. uczniowie klas I C i  II F wraz rodzicami i wychowawczyniami odwiedzili  Ziołowy Zakątek w Korycinach.

Wiosna w pełni odsłoniła przed nami swoje uroki. Wśród dobiegających zewsząd zapachów ziół i kwiatów oraz radosnego kwilenia ptaków dzieci podziwiały bogactwo przyrody.

Więcej…

 

Tegoroczny Dzień Mamy I Taty odbył się w klasie II F dnia 13 czerwca. Na spotkanie przybyli rodzice wraz z rodzeństwem moich wychowanków. Dzieci w głównym prezencie podarowały rodzicom przedstawienie teatralne pt.: ,,Spotkanie bajek”.

Więcej…

 

W dniach 9-10 czerwca 2017 r. odbył się Zlot „Przyjaźni” dla drużyn harcerskich i gromad zuchowych Hufca Nadnarwiańskiego w Łomży. W ten sposób został uczczony, obchodzony w piątek (9 czerwca), Dzień Przyjaciela. Na zlocie zgromadzili się zaprzyjaźnieni harcerze i zuchy z: 1 Gromady Zuchowej „Młode Orły w Wysokiem Mazowieckiem,

Więcej…