Dnia 26 listopada 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się podsumowanie XIV powiatowego konkursu plastycznego „Pejzaże powiatu wysokomazowieckiego”. Konkurs został zorganizowany przez GOK w Szepietowie oraz Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem.

Celem konkursu było kształtowanie wśród uczestników emocjonalnego stosunku do przyrody oraz zgłębianie poczucia tożsamości regionalnej. Na konkurs wpłynęło 501 prac z 28 placówek kulturalno – oświatowych z terenu powiatu wysokomazowieckiego.

Miło mam poinformować, iż wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. II miejsce zajęła Amelia Porzezińska z klasy II b – opiekun p. Justyna Porowska –Grochowska, III miejsce zajął Feliks Popławski z klasy III e – opiekun p. Bożena Popielarczyk, natomiast wyróżnienie otrzymał Tobiasz Kowalewski z klasy I h – opiekun p. Małgorzata Uszyńska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA

Redakcja