Przez ostatni miesiąc, w „Jedynce”,  prowadzona była zbiórka zabawek dla dzieci z oddziałów onkologicznych szpitali w Białymstoku. Akcja organizowana jest przez fundację MAM MARZENIE z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal.

W sobotę, samochód wypchany po brzegi pluszakami, ruszył w celu przekazania zbiórki fundacji. Najbardziej zaangażowali się najmłodsi – uczniowie klas I – III. Starsze klasy… Nie szkodzi, mam nadzieję, że następnym razem też dacie radę J. Z całego serca dziękuję za każdego pluszowego misia, każdą zabawkę, każde farby, mazaki itd. Takie małe rzeczy, a na pewno wywołają uśmiechy na twarzach chorych dzieci… Pokazaliście wielkie serca, dziękuję!

Aleksandra Borawska