Start Aktualności Bezpieczeństwo w sieci – spotkanie z funkcjonariuszami policji

20. listopada 2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami policji dla klas IV-V. Podjęta tematyka dotyczyła bezpieczeństwa w Internecie. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali prelekcji na temat globalnej sieci, jako nieograniczonego źródła wiedzy.

Dowiedzieli się również, jakie zagrożenia czyhają na nich w Internecie oraz jak poruszać się w wirtualnym świecie, aby było bezpiecznie. Podczas spotkania uczniowie dzielili się również swoimi spostrzeżeniami. Po prelekcji nasi wychowankowie będą pamiętali, co należy robić, a czego nie, żeby Internet był dla nich bezpieczny. Dziękujemy st. post. Paulinie Wyszkowskiej oraz p. Annie Rytel za ciekawe i pouczające spotkanie.

Ewelina Czajkowska

Łukasz Fiedorczuk