Start Aktualności Zawodowy Stream - o pracy dietetyka

Wraz z serwisem mapakarier.org serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu Zawodowy Stream. Tym razem poznamy tajniki pracy dietetyka.

W trakcie spotkania dowiecie się jak zostać dietetykiem/dietetyczką? Czy to zawód z przyszłością? Jak Internet i media społecznościowe mogą pomóc w rozwoju kariery? Na te i inne pytania odpowiada Magdalena Szymańska, która od 15 lat prowadzi poradnię dietetyczną i wspiera zarówno pacjentów chorych, jak i takich, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Sprawdź czy dietetyka to branża, z którą chcesz związać przyszłość. Czy odnajdujesz się w mieszance kompetencji takich jak: anatomia człowieka, wiedza o schorzeniach, psychologia, umiejętność zadawania pytań i ogromna empatia? Jeśli tak, to posłuchaj wywiadu i sprawdź czy dietetyka to branża, z którą chcesz związać przyszłość.

Transmisja ze spotkania dostępna jest pod linkiem: https://mapakarier.org/zawodowystream/stream/przez-zoladek-do-zdrowia-czyli-o-pracy-dietetyczki

Zachęcam do udziału w wydarzeniu.

Szkolny doradca zawodowy

Monika Rzymska