Start Aktualności LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – DRUK 3D

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI to inicjatywa, której celem jest rozwijanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach tego programu nasza szkoła została wyposażona m.in. w drukarkę 3D.

Dzięki platformie internetowej Skrimarket poznajemy działania związane z drukiem i modelowaniem 3D. Za pośrednictwem jednego konta możemy zdalnie obsłużyć sprzęt 3D, sprawdzić status swojego wydruku oraz podejrzeć pracę urządzenia na żywo.

Interfejs platformy sprawił, że w łatwy sposób mogliśmy wydrukować swoje pierwsze trójwymiarowe modele: kostkę sześcienną, podstawkę do pilota, układ słoneczny, zakładkę do książki, Big Bena, a także breloczek czterolistna koniczynka.

Dzięki Skrimarketowi stworzymy jeszcze wiele wspaniałych wydruków 3D.

GALERIA


Agnieszka Porzezińska