Start Aktualności Ognisko integracyjne w „Echo Lesie”

15 czerwca,  w ciepły i bardzo słoneczny dzień uczniowie klasy IIa i IIb wybrały się pieszo na ognisko integracyjne do ,,Echo Lasu” w Michałkach. Podczas podróży panowała bardzo wyjątkowa atmosfera. Mimo kilku kilometrów wędrówki nikt nie czuł zmęczenia. Dzieci wymieniały się opowieściami o swoich własnych zainteresowaniach i pasjach, śpiewały poznane w szkole piosenki. Na miejscu czekał już na wszystkich pan leśniczy Nadleśnictwa Rudka Adam Stanisławski. Uczniowie wspólnie z wychowawcami i rodzicami miło spędzili czas na łonie natury piekąc kiełbaski.  Oczywiście nie zabrakło też pianek. Wszyscy, siedząc wokół ogniska, wesoło rozmawiali na różne tematy. Nie zabrakło również czasu na wędrówki po lesie i poznanie jego tajemnic. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze.  Nie było czasu na nudzenie się. Wszystkim dopisywał świetny humor. Znakomita atmosfera ogniska przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie rodzicom. Szczególne podziękowania za opiekę nad ogniskiem i przybliżenie tajemnic lasu kierujemy dla pana leśniczego Adama Stanisławskiego.

To była bardzo udana wyprawa. Możliwość spędzenia ze sobą czasu była dla wszystkich ogromną przyjemnością.

GALERIA

Uczniowie i wychowawcy klas IIa i IIb