Start Aktualności Drodzy Uczniowie

praca nauczycielaPaździernik to miesiąc w którym świętujemy Dzień Nauczycieli. Nauczyciele są niezwykle ważni, gdyż to dzięki nim świat uczniów staje się pełen możliwości.

W związku z tym wraz z serwisem mapakarier.org zapraszamy serdecznie na spotkanie którego tematem jest praca nauczyciela. Będzie możliwość poznania tego zawodu od drugiej strony. Wydarzenie odbędzie się online w poniedziałek, 18 października, o godz.18.00.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy w terminie spotkania wejść w link: https://www.youtube.com/watch?v=IQOZnwi03Z8

Podczas spotkania dowiecie się:

- ile godzin dziennie naprawdę pracują nauczyciele ( i co robią oprócz prowadzenia lekcji),

- czy trzeba lubić dzieci, aby pracować w szkole,

- jakie wykształcenie musi mieć nauczyciel,

- dlaczego edukacja to branża przyszłości,

- a także… jakie to uczucie móc powiedzieć :”wyciągamy karteczki”, „bardzo dobrze, trójka z plusem” oraz kultowe „powiedz klasie co cię tak śmieszy – wszyscy się pośmiejemy!”.

Serdecznie zapraszam.

Szkolny doradca zawodowy