Start Aktualności Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 r. powitaliśmy kolejny rok szkolny, który został zainaugurowany Mszą św. w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela sprawowaną przez ks. prałata Ryszarda Niwińskiego. Po Eucharystii udaliśmy się do szkoły na spotkanie z wychowawcami. Niestety, w związku z panującą pandemią oraz dbałością o zdrowie uczniów, nie mogliśmy zorganizować uroczystości dla całej społeczności szkolnej. Mamy jednak ogromną nadzieję, że sytuacja pozwoli nam na stacjonarne uczęszczanie do murów szkolnych abyśmy mogli spotykać się na żywo bez pośrednictwa technologii, a przede wszystkim utrwalać istniejące relacje oraz nawiązywać nowe przyjaźnie. Wszystkim uczniom życzymy pięknych doświadczeń, sił do rozwijania pasji i zainteresowań, wytrwałości w realizacji celów i wielu  powodów do radości, a nauczycielom niegasnącego zapału, cierpliwości i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą. Obyśmy w ciągu tego roku zebrali same słodkie owoce trudu nauki. Katarzyna Michalska1 września 2021 r. powitaliśmy kolejny rok szkolny, który został zainaugurowany Mszą św. w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela sprawowaną przez ks. prałata Ryszarda Niwińskiego. Po Eucharystii udaliśmy się do szkoły na spotkanie z wychowawcami. Niestety, w związku z panującą pandemią oraz dbałością o zdrowie uczniów, nie mogliśmy zorganizować uroczystości dla całej społeczności szkolnej. Mamy jednak ogromną nadzieję, że sytuacja pozwoli nam na stacjonarne uczęszczanie do murów szkolnych abyśmy mogli spotykać się na żywo bez pośrednictwa technologii, a przede wszystkim utrwalać istniejące relacje oraz nawiązywać nowe przyjaźnie.

Wszystkim uczniom życzymy pięknych doświadczeń, sił do rozwijania pasji i zainteresowań, wytrwałości w realizacji celów i wielu  powodów do radości, a nauczycielom niegasnącego zapału, cierpliwości i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą. Obyśmy w ciągu tego roku zebrali same słodkie owoce trudu nauki.

GALERIA

Katarzyna Michalska