Start Aktualności NAGRODY W KONKURSIE POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA

NagrodzeniZ ogromną radością informujemy, iż 1 czerwca, w Dniu Dziecka w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem nasi uczniowie otrzymali nagrody z rąk Burmistrza Miasta Jarosława Siekierki. Konkurs plastyczny zorganizowany pod hasłem „Kto Ty jesteś? Polak mały” przyniósł nam wiele nagród i wyróżnień. Widać, że nasi uczniowie mają poczucie tożsamości narodowej, szanują polskie symbole i kochaja swój kraj. Bycie Polakiem to nie tylko posługiwanie się językiem polskim, ale też pamięć o swojej Ojczyźnie i kultywowanie narodowych tradycji.

Bardzo ładnie w sposób plastyczny zobrazowli to nagrodzeni uczniowie.

Nagrody otrzymały:

Angelika Porzezińska (klasa I B) – opiekun Ewa Kućmierowska – Mirek

Joanna Święcka (klasa II D) – opiekun Bożena Gutowska – Popławska

Maria Przystupa (klasa II D) – opiekun Bożena Gutowska – Popławska

Klaudia Jabłońska (klasa II D) – opiekun Bożena Gutowska – Popławska

Julia Prużanin (klasa II D) – opiekun Bożena Gutowska – Popławska

Amelia Porzezińska (klasa VII D) – opiekun Maria Śmigielska

Wyróżnienia otrzymali:

Oliwia Baczewska  (klasa II D) – opiekun Bożena Gutowska – Popławska

Michał Kadłubowski (klasa II D) – opiekun Bożena Gutowska – Popławska

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

GALERIA

Redakcja