Start Aktualności Szkolny konkurs „Flagi krajów anglojęzycznych” został rozstrzygnięty

Flagi krajów anglojęzycznychKonkurs językowo-plastyczny skierowany był do uczniów klas I-III, zadaniem uczestników było wykonanie wybranej flagi kraju anglojęzycznego dowolną techniką. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, dzieci wykonały piękne prace prezentując swoje talenty plastyczne oraz kreatywność. Flagi „powiewały” na holu w naszej szkoły tworząc galerię, gdzie wszyscy mogli je dokładnie obejrzeć.

WYNIKI:

Klasy I

I miejsce Maryla Mikołajczuk uczennica klasy Ib oraz Piotr Kaliszczyk Szepietowski uczeń klasy Ia

II miejsce Żochowski Oskar uczeń klasy Ib

III miejsce Porzezińska Angelika uczennica klasy Ib

Klasy II

I miejsce Kostro Blanka uczennica klasy IId

II miejsce Łuniewski Mikołaj uczeń klasy IIa

III miejsce Prużanin Julia uczennica klasy IId

Wyróżnienie – Kruszewski Oliwier uczeń klasy IIc oraz Kalinowska Milena uczennica klasy IId

Klasy III

I miejsce Zawistowska Julia uczennica klasy IIIb

II miejsce Wasilewski Bartosz uczeń klasy IIIb

III miejsce Sasinowski Filip uczeń klasy IIIc

Wyróżnienie Kaczyński Szymon uczeń klasy IIIb oraz Jarząbek Łucja uczennica klasy IIIa

GRATULUJEMY!!!!!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i wykonali tak piękne prace.

Zespół nauczycieli języka angielskiego