Start Aktualności Rozstrzygnięcie konkursu “Jem zdrowo i kolorowo”

JEM ZDROWOZ przyjemnością informujemy, iż rozstrzygnięto konkurs plastyczny “Jem zdrowo i kolorowo”. Jego celem było propagowanie zdrowego trybu życia, kształtowanie nawyków właściwego odżywiania oraz rozwijanie zdolności plastycznych uczniów klas I-V naszej szkoły. Ocenia podlegała samodzielność wykonania pracy, estetyka oraz atrakcyjność ujęcia tematu.Wpłynęło wiele ciekawych prac zachwycających swoimi walorami estetycznymi. Jury stanęło przed trudnym wyborem wyłonienia zwycięzców. Nagrodzono następujące prace:

Milena Kalinowska IId

Szymon Kaczyński IIIb

Dorota Rzymska IIIb

Maria Przystupa IId

Maja Śliwowska Ib

Milena Puławska Ia

Mikołaj Łuniewski IIa

Wyróżnienia:

Emma Dąbrowska IVc

Bartłomiej Mioduszewski-Stańczuk IVa

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom uczestnictwa, a laureaci nagrody zasponsorowane przez firmę PPHU UZIMEX. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie oraz zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac w galerii:

Koordynatorki Programu dla Szkół

Monika Rzymska