Start Aktualności Konkursy ogólnopolskie dla uczniów klas II i III

W obecnym roku szkolnym uczniowie klas II i III brali udział w XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny i w XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny.

W Alfiku Humanistycznym w naszej szkole brało udział 13 uczniów z klas II i 6 uczniów z klas III.

Wyniki z klas II:

-  Natalia Niemyjska z kl.II d - bardzo dobry wynik  ( wych.Bożena Gutowska- Popławska)

- Zuzanna Gołaszewska z kl. II a- bardzo dobry wynik  ( wych. Jolanta Kłosek)

- Klaudia Jabłońska z kl.II d - dobry wynik (wych.Bożena Gutowska- Popławska)

- Oliwier Kruszewski z kl. II c - dobry wynik ( wych. Elżbieta Kalinowska)

Wyniki z klas III:

- Sebastian Cereniewicz z kl. III c - bardzo dobry wynik ( wych. Danuta Sitarska)

- Aleksandra Porowska z kl. III c - bardzo dobry wynik ( wych. Danuta Sitarska)

- Maciej Prużanin z kl. III b - dobry wynik ( wych. Karolina Jabłońska)

- Aniela Łuniewska z kl. III b - dobry wynik ( wych. Karolina Jabłońska)

W Alfiku Matematycznym w naszej szkole brało udział 21 uczniów z klas II i 7 uczniów z klas III.

Wyniki:

- najwięcej punktów spośród uczniów klas II zdobył Aleksander Drągowski z kl. II b ( wych. Justyna Godlewska)

- najwięcej punktów spośród uczniów klas III zdobył Bartosz Wasilewski z kl. III b ( wych. Karolina Jabłońska)

Wszystkim uczniom dziękuję za udział w konkursach i gratuluję tym , którzy okazali się najlepsi. Składam również podziękowania paniom Agnieszce Porzezińskiej i Monice Zdziarskiej za pracę w komisjach konkursowych.

Danuta Sitarska

Przewodnicząca  Zespołu Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej