Start Aktualności Jesienne radości w IIa

Jesień to czas, kiedy w sadach i ogrodach dojrzewają owoce i warzywa. Są one nie tylko smaczne i zdrowe, ale posiadają interesujące kształty i przepiękne barwy.

Dlatego właśnie w październiku uczniowie klasy II a w ramach zajęć  z edukacji  technicznej „ wyczarowali ”  niezwykłej urody  zwierzaki – cudaki. Zadanie dostarczyło dzieciom wiele pozytywnych emocji. Uczniowie wykazali się bogatą wyobraźnią i pomysłowością. Zwierzaki wykonane przez uczniów okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. W klasowej wystawce można zobaczyć prawie całe mini ZOO, między innymi świnkę morską, panią sowę, krokodyla,  słoniową i jeżową rodzinkę.

Dziękuję dzieciom za wspaniałą, kreatywną pracę, a rodzicom  za pomoc i wsparcie swoich pociech.

Wychowawca klasy II a J. Kłosek