Start Aktualności KOLEJNE WOJEWÓDZKIE SUKCESY „PLASTYKÓW”

7 maja w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Podlasie... mnie ta ziemia od innych droższa...”.

Konkurs, jak i uroczysta gala miały na celu promocję województwa podlaskiego, kształtowanie patrityzmu lokalnego oraz zwrócenie uwagi na walory przyrodnicze i architektoniczne Podlasia.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białystok, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku.

Gratulujemy trójce naszych uczniów osiągnięć w tym konkursie.

III miejsce zdobył WIKTOR PRUŻANIN (klasa III C) – opiekun Bożena Gutowska-Popławska

Wyróżnienia otrzymali: ZUZANNA SEROKIN (klasa IV C )  i FELIKS POPŁAWSKI (klasa VI E) – opiekun Maria Śmigielska

Prace nagrodzonych można było obejrzeć na wystawie w holu Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Bożena Gutowska-Popławska

Maria Śmigielska