Start Aktualności Konkurs recytatorski klas I- III, już za nami …

25 marca 2019 roku  odbyły się eliminacje szkolne XXXII edycji Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki”. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów z klas I – III, którzy zmagali się o laur zwycięzcy i miano mistrza recytacji.

Jury pod przewodnictwem Pani wicedyrektor Marioli Kućmierowskiej, z udziałem p. Jadwigi Molendy i Agnieszki Faszczewskiej przyznało 4 nagrody: Oto wyniki:

• Bartosz Wasilewski  kl. I b- „Stefek Burczymucha” M. Konopnicka
  • Kinga Gut- kl. II a- „O Grzesiu Kłamczuchu i jego cioci” J. Tuwim
  • Maja Żebrowska- kl. II a- „Czerwony Kapturek” J. Brzechwa
  • Oliwia Gwardiak- kl. III c- „Paweł i Gaweł” A. Fredro

Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacji. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz książki, a wszyscy uczestnicy nagrody pocieszenia.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym, który już 3 kwietnia. TRZYMAMY KCIUKI!!!

Przekazujemy również podziękowania członkom komisji konkursowej oraz nauczycielom za ogromny wkład pracy w przygotowanie uczestników.

Za wykonanie pięknej dekoracji podziękowania należą się paniom: Justynie Porowskiej- Grochowskiej i Malwinie Falkowskiej.

Życzymy wszystkim kontynuowania przygody z poezją i serdecznie zapraszamy na kolejne edycje konkursu.