Start Aktualności Pomagamy- Kiermasz SK PCK

Uczniowie należący do SK PCK zrealizowali  swój plan. W czwartek, 14 marca 2019 roku w szkole zorganizowali kiermasz przedświąteczny. Przygotowywali się do niego przez dłuższy czas. Ogłoszona wcześniej akcja pozwoliła na zgromadzenie wielu zabawek, gier planszowych, puzzli i innych drobiazgów, które stały się niemałą atrakcją na kiermaszu.

To, że zabawki szybko znikały nie było zaskoczeniem, bo przecież wydanie symbolicznej złotówki  nie jest przecież wielkim finansowym obciążeniem. Wszyscy wiedzieli, że w ten sposób będą mogli wspomóc tych, którzy potrzebują pomocy.

Zgodnie z wcześniejszym planem pieniądze pozyskane z kiermaszu zostaną przeznaczone dla potrzebujących uczniów.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz Małemu SU za zaangażowanie i włączenie się w naszą akcję.

Opiekunowie SK PCK