Start Aktualności Bal Karnawałowy w Jedynce

Karnawał to czas radości i zabawy. Świetną ku temu okazją jest zabawa choinkowa, która odbyła się 17 stycznia 2019r. Wszyscy uczniowie naszej szkoły z niecierpliwością czekali na ten dzień. Wśród radośnie tańczących dzieci można było zobaczyć czarodziejki, klauna, Shreka czy lekarza. O dobrą muzykę zadbał zespół muzyczny „Renoma”. Największą atrakcją okazały się zabawy i konkursy – w tym także konkurs na najciekawszy strój karnawałowo-dyskotekowy, który wyłonił następujących zwycięzców:

I miejsce – Emilia Sokołowska, kl. V c

II miejsce – Kinga Wnorowska, kl. VI b

III miejsce – Wiktor Deszczyński, kl. VII b

Podczas szkolnego balu karnawałowego rozstrzygnięto również Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas IV-VIII „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Prace zwycięzców oraz wyróżnionych można było podziwiać i zakupić podczas kiermaszu bożonarodzeniowego, który odbył się w okresie przedświątecznym. Komisja w składzie: Iwona Kaczyńska, Iwona Murawska, Izabela Wasilewska przyznała nagrody następującym osobom:

I miejsce – Wiktor Mieczkowski, kl. VI a

II miejsce – Amelia Porzezińska, kl. V d

II miejsce – Patrycja Ostaszewska, kl. V d

III miejsce – Iga Kućmierowska, kl. VI c

Wyróżnienia:

Julia Kulesza, kl. VI d

Maja Milewska, kl. VII a

Krystian Brzósko, kl. VI b

Uczniowie oraz nauczyciele włączyli się do wspólnej zabawy. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie, konkursowe upominki oraz nauczycielom za czuwanie nad dobrą zabawą i bezpieczeństwem wszystkich uczniów.

Ewelina Czajkowska

Łukasz Fiedorczuk