Start Aktualności Zabawa choinkowa 2019

17 stycznia 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa klas I-III. Uczniowie po przywitaniu się, wysłuchaniu zasad bezpiecznej zabawy, uroczystym rozstrzygnięciu Kodeksu Dobrych Manier, rozpoczęli upragniony taniec. Piękne, kolorowe stroje, w tym roku obowiązywało przebranie tematyczne, związane z blokiem treściowo odnoszącym się do orientacji zawodowej, przyciągały uwagę. Nie brakowało policjantów, lekarzy, nauczycieli, piekarzy, muzyków, pojawił się też prokurator.

Nad mądrym i bezpiecznym przebiegiem spotkania czuwali opiekunowie grup wiekowych, opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z wychowawcami.

Na choince pojawiły się różnorodne zabawy: jedzenie pączków na czas, gorące krzesła, taniec z balonem, których przeprowadzeniem zajęli się głównie opiekunowie grup wiekowych. Kolorowe i rozbawione pociągi prowadził zespół Renoma. Uczestnicy zabaw wygrywali słodki poczęstunek w postaci pysznych słodyczy.

Nie zabrakło wyborów króla i królowej balu. Jury zobaczyło tu w rolach głównych policjantkę, uczennicę klasy IIC Ninę Nowicką  i prokuratora, ucznia klasy IIB Szymona Kubuja. Brawom nie było końca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc!

Opiekunowie grup wiekowych

i opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego