Start Aktualności Zajęcia inne niż zazwyczaj

21 grudnia 2018r. w klasie I B odbyły się zajęcia inne niż zazwyczaj. Na zajęciach plastycznych gościem była pani Iwona  Skarzyńska- przedstawicielka firmy „Szumi nam”, organizującej warsztaty hobbystyczne i rzemieślnicze na terenie naszego kraju.

Pani Iwona zapoznała uczniów z techniką ozdabiania bombek za pomocą odpowiednich farb. Każde dziecko otrzymało jednobarwną szklaną bombkę, którą ozdobiło według własnego pomysłu. Dzieci w wielkim skupieniu i z ogromnym zaangażowaniem wyczarowały przepiękne wzory na swoich bombkach, które zaniosły do domu, aby stały się oryginalną ozdobą ich choinek.

Zajęcia odbyły się w ramach orientacji zawodowej w klasach I-III szkoły podstawowej, której celem jest zapoznanie uczniów z różnorodnością zawodów na rynku pracy oraz rozwijanie zainteresowań i predyspozycji.

Ewa Kamińska