Start Aktualności Kulinarne warsztaty

Uczniowie klasy I A w wyjątkowy sposób przygotowywali się do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W dniu 17 grudnia 2018 roku ubrani w fartuchy i specjalnie przygotowane na tę okazję czapki udali się do Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica na warsztaty kulinarne z pieczenia świątecznych pierników.

Pierwszoklasiści z dużym zaangażowaniem wykrawali, piekli i ozdabiali pierniki. Oczywiście było to możliwe tylko dzięki wspaniałej inicjatywie opiekuna pracowni, pani Emilii Prusko, która zorganizowała te warsztaty.

Uczniowie klasy pierwszej byli zachwyceni sposobem przeprowadzenia warsztatów w nowej, w pełni wyposażonej pracowni. Efektem zbiorowej pracy były smaczne i pięknie udekorowane pierniki.

Wychowawca klasy I A