Start Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wigilijne życzenia” Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wigilijne życzenia” rozstrzygnięty.

W II edycji przysłano prace z 300 miejscowości. Wpłynęło ich ponad 600.

Uczeń naszej szkoły Feliks Popławski z klasy VIII B zdobył zaszczytne I miejsce.

Gratulujemy!

Na zdjęciu mapa Polski z zaznaczonymi miejscowościami, z których wpłynęły prace.

GALERIA

Redakcja

 

Szkolne Koło PCK serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w kolejnej już edycji konkursu plastycznego „Jestem wolny… Aktywnie i bezpiecznie spędzam czas”. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami i przemyśleniami z ferii zimowych. Przewidziane nagrody.

Czekamy na Wasze prace.

REGULAMIN

Członkowie i Opiekunowie SK PCK

 

"Piękno tej ziemi skłania mnie do wołania o jej zachowanie dla przyszłych pokoleń.”

Jan Paweł II

W dniu 18 listopada 2020 roku odbyło się rozstrzygnięcie VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim oraz „Małe Marzenia” Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Osobom Potrzebującym Wsparcia.

Więcej…

 

Aby tradycji stało się zadośćŚwięta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Cudowny klimat uzyskany dzięki śpiewanym kolędom, rozbrzmiewającym piosenkom świątecznym, migającym, kolorowym lampkom i zapachowi świątecznych potraw sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu.

Więcej…

 

Dzień 10 grudnia 2020 roku, to jedna z tych dat, która pozostanie w pamięci SP1. Może nie dla całej społeczności, ale na pewno dla tych, które od wielu lat swoją energię i sportową pasję lokowały w dyscyplinie z pozoru błahej, mało popularnej w świecie, ale jakże dynamicznej, emocjonującej i pełnej walki. Nasze UNIHOKEISTKI, po długiej i dość niebezpiecznej podróży, dotarły na halę Zespołu Szkół Katolickich w Białymstoku po to, aby walczyć w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Więcej…